Het team van Minder.nl 

Ontmoet hier het team van Minder.nl; een professioneel, gedreven en gezellige club. We hechten stuk voor stuk waarde aan een goede service en transparantie in ons (energie)advies zodat iedere klant met een goed gevoel en een lach een zakelijk energiecontract bij ons afsluit.  

Arno - Minder.nl

Arno
Directeur | Eigenaar
06 - 40097236
020 - 29 00 900
Arno@minder.nl

Rob - Minder.nl

Rob
Directeur | Eigenaar
06 - 52400306
020 - 29 00 900
 Rob@minder.nl

Rick - Minder.nl
Rick
Sales- & servicemanager
020 - 29 00 900
Rick@minder.nl

Sebastian - Minder.nl

 Sebastian
Online marketeer
020 - 29 00 900
Sebastian.hansum@minder.nl

Annemieke - Minder.nl

Annemieke 
Content marketeer
020 - 29 00 900
Annemieke@minder.nl 

Isabel - Minder.nl

Isabel 
Commercieel medewerker
020 - 29 00 900
Isabel@minder.nl 

Maarten - Minder.nl

Maarten
Data Analist

Anita - Minder.nl

Anita
Accountmanager
020 - 29 00 900 | 06 - 83 772 745
Anita@minder.nl  

Saskia - Minder.nl

Saskia
Accountmanager
020 - 29 00 900 | 06 - 83 772 745
Saskia@minder.nl

Joost - Minder.nl

Joost
Accountmanager
020 - 29 00 902
Joost@minder.nl

Sebastian - Minder.nl

Sebastian
Accountmanager
020 - 29 00 900 |  06 - 51 795 398
Sebastian@minder.nl

Thijmen - Minder.nl

Thijmen
Accountmanager
020 - 29 00 900 |  06 - 51 795 398
Thijmen@minder.nl

Bram - Minder.nl

Bram 
Internship - Grootzakelijke sales
020 - 2900 903
Bram@minder.nl

Brigitte - Minder.nl

Brigitte
Commercieel medewerker
020 - 29 00 900
Brigitte@minder.nl

Naoual - Minder.nl

Naoual
Commercieel medewerker
020 - 2900 900
Naoual@minder.nl

Krijn - Minder.nl

Krijn
Business Analist 

Joris - Minder.nl

Joris
Lead developer 

Gideon

Gideon
Designer
Parttime

Vergelijk vrijblijvend alle zakelijke energieleveranciers.

Voor ZZP, MKB én Grootzakelijk een 100% onafhankelijke vergelijking van de scherpste actietarieven. 

Start hier met uw vergelijking

Start hier met uw grootzakelijke vergelijking

Minder.nl hecht veel waarde aan uw privacy. Lees onze privacyverklaring.