Het team van Minder.nl 

Ontmoet hier het team van Minder.nl; een professioneel, gedreven en gezellige club. We hechten stuk voor stuk waarde aan een goede service en transparantie in ons (energie)advies zodat iedere klant met een goed gevoel en een lach een zakelijk energiecontract bij ons afsluit.  

 

 Arno - Minder.nl
Rob - Minder.nl
 
Arno
Directeur | Eigenaar
06 - 40097236
020 - 29 00 900
Arno@minder.nl

 Rob
Directeur | Eigenaar
06 - 52400306
020 - 29 00 900
 Rob@minder.nl
 

Sebastian Minder.nl
 

Annemieke -Content Marketeer Minder.nl
 Sebastian
Online marketeer
Sebastian.hansum@minder.nl

 
Annemieke 
Content marketeer
020 - 29 00 900
Annemieke@minder.nl 

 


Rick Minder.nl



Davina Minder.nl

 Rick
Accountmanager
020 - 29 00 900
Rick@minder.nl

 Davina
Partnermanager
06 - 23 512 456 | 020 - 29 00 900
Davina@minder.nl

 Anita Minder.nl
Marco accountmanager Minder.nl 

Anita
Accountmanager
020 - 29 00 900
Anita@minder.nl  

 Marco
Accountmanager
020 - 29 00 900
Marco@minder.nl

 
Joost Minder.nl

Sebastian Minder.nl 
 Joost
Accountmanager
020 - 29 00 900
Joost@minder.nl

Sebastian
Accountmanager
020 - 29 00 900 |  06 - 83 772 745
Sebastian@minder.nl



Saskia Minder.nl

 
Hans - Zakelijk Energiespecialist Minder.nl
Saskia
Accountmanager
020 - 29 00 900 
Saskia@minder.nl
Hans
Accountmanager
020 - 29 00 900 
Hans@minder.nl


Daan - online marketeer Minder.nl


Thijmen - Minder.nl


Daan 
Online Marketeer
020 - 29 00 900
Daan@minder.nl


Thijmen
Accountmanager
020 - 29 00 900
Thijmen@minder.nl

Brigitte Minder.nl

Patrick Minder.nl


Brigitte
Commercieel medewerker
020 - 29 00 900
Brigitte@minder.nl
  Patrick
Kwaliteitsmanager 
020 - 29 00 900
Patrick@minder.nl
 
Naoual Minder.nl

Isabel - Minder.nl

Naoual
Commercieel medewerker
020 - 2900 900
Naoual@minder.nl

Isabel 
Commercieel medewerker
020 - 29 00 900
Isabel@minder.nl 

 


Maarten - Minder.nl


Krijn
Business Analist 

Maarten
Data Analist


Joris


Gideon parttime designer Minder.nl
Joris
Lead developer 

Gideon
Designer
Parttime