Het team van Minder.nl 

Ontmoet hier het team van Minder.nl; een professioneel, gedreven en gezellige club. We hechten stuk voor stuk waarde aan een goede service en transparantie in ons (energie)advies zodat iedere klant met een goed gevoel en een lach een zakelijk energiecontract bij ons afsluit.  

 

 Arno - Minder.nl  Rob - Minder.nl
 
Arno
Directeur | Eigenaar
06 - 40097236
088 - 11 00 811
Arno@minder.nl

 Rob
Directeur | Eigenaar
06 - 52400306
088 - 11 00 811
 Rob@minder.nl
 Danya - Minder.nl  Annemieke Content Marketeer Minder.nl
 Danya
Commercieel medewerker binnendienst
088 - 11 00 811
Danya@minder.nl

 
Annemieke 
Content marketeer
088 - 11 00 811
Annemieke@minder.nl 

 Julius - Minder.nl  Davina partnermanager Minder.nl
 Julius
Commercieel medewerker
088 - 11 00 811
Julius@minder.nl

 Davina
Partnermanager
06 - 23 512 456
Davina@minder.nl

 Rick - Minder.nl
Marco accountmanager Minder.nl 
 Rick
Accountmanager
088 - 11 00 811
Rick@minder.nl
 

 Marco
Accountmanager
088 - 11 00 811
Marco@minder.nl

 Anita accountmanager Minder.nl
Sebastian - accountmanager Minder.nl 
 
Anita
Accountmanager
088 - 11 00 811
Anita@minder.nl  

Sebastian
Accountmanager
088 - 11 00 811  |  06 - 83 772 745
Sebastian@minder.nl

 Joost accountmanager Minder.nl  Ben accountmanager Minder.nl
 Joost
Accountmanager
088 - 1100 811
Joost@minder.nl
Ben 
Accountmanager
06 - 39 324 290
Ben@minder.nl


Daan - Minder.nl

 Joris


Daan 
Online Marketeer
088 - 1100 811
Daan@minder.nl

Joris
Lead developer    


Ons team in Nijmegen 

Naast onze collega's in Amsterdam werkt een deel van het team in Nijmegen aan Minder.nl.  

Freek - Minder.nl  Ido

Freek
Growth hacker
Parttime

Ido
Online marketeer
Parttime
Laurens Gideon parttime designer Minder.nl
Laurens
Online marketeer
Parttime

Gideon
Designer
Parttime