Joost Minder.nl
8.9
1825 beoordelingen op Feedback Company

Het team van Minder.nl 

Ontmoet hier het team van Minder.nl; een professioneel, gedreven en gezellige club. We hechten stuk voor stuk waarde aan een goede service en transparantie in ons (energie)advies zodat iedere klant met een goed gevoel en een lach een zakelijk energiecontract bij ons afsluit.  

Arno - Minder.nl

Arno
Managing director
06 - 40097236
020 - 29 00 900
Arno@minder.nl

Rick - Minder.nl
Rick
Domein manager
020 - 29 00 900
Rick@minder.nl

Annemieke - Minder.nl
Annemieke
Content marketeer
020 - 29 00 900
Annemieke@minder.nl

Sebastian - Minder.nl

 Sebastian
Online marketeer
020 - 29 00 900
Sebastian.hansum@minder.nl

Isabel - Minder.nl

Isabel 
Commercieel medewerker
020 - 29 00 900
Isabel@minder.nl 

Naoual - Minder.nl

Naoual
Commercieel medewerker
020 - 2900 900
Naoual@minder.nl

Brigitte - Minder.nl

Brigitte
Commercieel medewerker
020 - 29 00 900
Brigitte@minder.nl

Anita - Minder.nl

Anita
Accountmanager
020 - 29 00 900 | 06 - 83 772 745
Anita@minder.nl  

Saskia - Minder.nl

Saskia
Accountmanager
020 - 29 00 900 | 06 - 83 772 745
Saskia@minder.nl

Joost - Minder.nl

Joost
Accountmanager
020 - 29 00 902
Joost@minder.nl

Sebastian - Minder.nl

Sebastian
Accountmanager
020 - 29 00 903 |  06 - 51 795 398
Sebastian@minder.nl

Krijn - Minder.nl

Krijn
Business Analist 

Joris - Minder.nl

Joris
Lead developer 

Vergelijk vrijblijvend alle zakelijke energieleveranciers.

Voor ZZP, MKB én Grootzakelijk een 100% onafhankelijke vergelijking van de scherpste actietarieven. 

Start hier met uw vergelijking

8.9
1825 beoordelingen
op Feedback Company

Start hier met uw grootzakelijke vergelijking

8.9
1825 beoordelingen
op Feedback Company

Minder.nl hecht veel waarde aan uw privacy. Lees onze privacyverklaring.