Het team van Minder.nl 

Ontmoet hier het team van Minder.nl; een professioneel, gedreven en gezellige club. We hechten stuk voor stuk waarde aan een goede service en transparantie in ons (energie)advies zodat iedere klant met een goed gevoel en een lach een zakelijk energiecontract bij ons afsluit.  

 

 Arno - Minder.nl
Rob - Minder.nl
 
Arno
Directeur | Eigenaar
06 - 40097236
020 - 29 00 900
Arno@minder.nl

 Rob
Directeur | Eigenaar
06 - 52400306
020 - 29 00 900
 Rob@minder.nl
 

Julius - Minder.nl
 

Annemieke -Content Marketeer Minder.nl
 Julius
Commercieel medewerker
Finance@minder.nl

 
Annemieke 
Content marketeer
020 - 29 00 900
Annemieke@minder.nl 

 


Rick Minder.nl



Davina Minder.nl

 Rick
Accountmanager
020 - 29 00 900
Rick@minder.nl

 Davina
Partnermanager
06 - 23 512 456 | 020 - 29 00 900
Davina@minder.nl

 Anita Minder.nl

Marco accountmanager Minder.nl 

Anita
Accountmanager
020 - 29 00 900
Anita@minder.nl  

 Marco
Accountmanager
020 - 29 00 900
Marco@minder.nl

 
Joost Minder.nl

Sebastian Minder.nl 
 Joost
Accountmanager
020 - 29 00 900
Joost@minder.nl

Sebastian
Accountmanager
020 - 29 00 900 |  06 - 83 772 745
Sebastian@minder.nl



Saskia Minder.nl

 Ben accountmanager Minder.nl

Saskia
Accountmanager
020 - 29 00 900 
Saskia@minder.nl
Ben 
Partnermanager
06 - 39 324 290
Ben@minder.nl


Daan - online marketeer Minder.nl


Eva Minder.nl


Daan 
Online Marketeer
020 - 29 00 900
Daan@minder.nl


Eva
Accountmanager
085 - 74 37 070
Eva@minder.nl


Michiel Minder.nl

 
Sebastian Minder.nl

Michiel 
Accountmanager
020 - 29 00 900
Michiel@minder.nl 

  Sebastian 
Online Marketeer
020 - 29 00 900
Sebastian.hansum@minder.nl
 
Patrick Minder.nl
Isabel Minder.nl

 Patrick
Kwaliteitsmanager 
020 - 29 00 900
Patrick@minder.nl

Isabel 
Commercieel medewerker
020 - 29 00 900
Isabel@minder.nl 

Brigitte Minder.nl

 

Naoual Minder.nl

Brigitte
Commercieel medewerker
020 - 29 00 900
Brigitte@minder.nl

Naoual
Commercieel medewerker
020 - 2900 900
Naoual@minder.nl
Maarten - Minder.nl Joris

Maarten
Data optimizer
020 - 2900 900
Maarten@minder.nl 

Joris
Lead developer 
Gideon parttime designer Minder.nl   
Gideon
Designer
Parttime