Het team van Minder.nl 

Ontmoet hier het team van Minder.nl; een professioneel, gedreven en gezellige club. We hechten stuk voor stuk waarde aan een goede service en transparantie in ons (energie)advies zodat iedere klant met een goed gevoel en een lach een zakelijk energiecontract bij ons afsluit.  

 

 Arno - Minder.nl  Rob - Minder.nl
 
Arno
Directeur | Eigenaar
06 - 40097236
020 - 29 00 900
Arno@minder.nl

 Rob
Directeur | Eigenaar
06 - 52400306
020 - 29 00 900
 Rob@minder.nl
 
Danya Commercieel medewerkster Binnendienst - Minder.nl
 Annemieke - Minder.nl
 Danya
Commercieel medewerker binnendienst
020 - 29 00 900
Danya@minder.nl

 
Annemieke 
Content marketeer
020 - 29 00 900
Annemieke@minder.nl 

 Julius - Minder.nl  Davina partnermanager Minder.nl
 Julius
Commercieel medewerker
020 - 29 00 900
Julius@minder.nl

 Davina
Partnermanager
06 - 23 512 456 | 020 - 29 00 900
Davina@minder.nl

 Rick - Minder.nl
Marco accountmanager Minder.nl 
 Rick
Accountmanager
020 - 29 00 900
Rick@minder.nl
 

 Marco
Accountmanager
020 - 29 00 900
Marco@minder.nl

 Anita Accountmanager Minder.nl
Sebastian - accountmanager Minder.nl 
 
Anita
Accountmanager
020 - 29 00 900
Anita@minder.nl  

Sebastian
Accountmanager
020 - 29 00 900 |  06 - 83 772 745
Sebastian@minder.nl

 
Joost - accountmanager Minder.nl
 Ben accountmanager Minder.nl
 Joost
Accountmanager
020 - 29 00 900
Joost@minder.nl
Ben 
Accountmanager
06 - 39 324 290
Ben@minder.nl

Saskia Minder.nl

Eva Minder.nl


Saskia
Accountmanager
020 - 29 00 900 
Saskia@minder.nl


Eva
Accountmanager
085 - 74 37 070
Eva@minder.nl


Daan - online marketeer Minder.nl

 Sebastian Minder.nl


Daan 
Online Marketeer
020 - 29 00 900
Daan@minder.nl


  Sebastian 
Online Marketeer
020 - 29 00 900
Sebastian@minder.nl

Michiel - accountmanager Minder.nl

Brigitte - Minder.nl

Michiel 
Accountmanager
020 - 29 00 900
Michiel@minder.nl 

Brigitte
Accountmanager
020 - 29 00 900
Brigitte@minder.nl


Martijn partnermanager Minder.nl

Gideon parttime designer Minder.nl 

Martijn
Partnermanager
020 - 29 00 900
Martijn@minder.nl

Gideon
Designer
Parttime

Joris
 

Joris
Lead developer