Joost Minder.nl
8.9
2100 beoordelingen op Feedback Company

Het team van Minder.nl 

Ontmoet hier het team van Minder.nl; een professioneel, gedreven en gezellige club van energiespecialisten. We hechten stuk voor stuk waarde aan een goede service en transparantie in ons (energie)advies zodat iedere klant met een goed gevoel en een lach een zakelijk energiecontract bij ons afsluit.  

arno

Arno Feenstra
Managing director
06 - 40097236
020 - 29 00 900
Arno@minder.nl

Rick - Minder.nl
Rick Boenink
Domeinmanager
020 - 29 00 900
Rick@minder.nl

Isabel - Minder.nl

Isabel Marques
Financieel Analist
020 - 29 00 900
Isabel@minder.nl

Carel - Minder.nl

Carel Bleijenberg
Accountmanager 
Grootzakelijk energiespecialist

020 - 29 00 908
Carel@minder.nl

Sebastian Urban Zakelijk energiespecialist

Sebastian Urban
Accountmanager
Grootzakelijk energiespecialist
020 - 29 00 903
Sebastian@minder.nl

Joost - Minder.nl

Joost de Nijs
Accountmanager
Grootzakelijk energiespecialist
020 - 29 00 902
Joost@minder.nl

Giancarlo

Giancarlo Trovato
Accountmanager
ZZP & MKB energiespecialist

020 - 29 00 900
Giancarlo@minder.nl

Saskia Huidink ZZP MKB Energiespecialist

Saskia Huidink
Accountmanager 
ZZP & MKB energiespecialist

020 - 29 00 900 | 06 - 83 772 745
Saskia@minder.nl

Anita ten Wolde ZZP MKB energiespecialist

Anita ten Wolde
Accountmanager
ZZP & MKB energiespecialist
020 - 29 00 900 | 06 - 83 772 745
Anita@minder.nl  

Brigitte - Minder.nl

Brigitte van Doornik
Teamleider Customer Service
020 - 29 00 900
Brigitte@minder.nl

Naoual el Karzazi

Naoual el Karzazi
Customer Service
020 - 29 00 900
Naoual@minder.nl

Sebastian Hansum

 Sebastian Hansum
Online marketeer
020 - 29 00 900
Sebastian.hansum@minder.nl

Vergelijk vrijblijvend alle zakelijke energieleveranciers.

Voor ZZP, MKB én Grootzakelijk een 100% onafhankelijke vergelijking van de scherpste actietarieven. 

Start hier met uw vergelijking

8.9
2100 beoordelingen
op Feedback Company

Start hier met uw grootzakelijke vergelijking

8.9
2100 beoordelingen
op Feedback Company

Minder.nl hecht veel waarde aan uw privacy. Lees onze privacyverklaring.