Het team van Minder.nl 

Ontmoet hier het team van Minder.nl

 

 Arno - Minder.nl  Rob - Minder.nl
 
Arno
Directeur | Eigenaar
06 - 40097236
088 - 11 00 811
Arno@minder.nl

 Rob
Directeur | Eigenaar
06 - 52400306
088 - 11 00 811
 Rob@minder.nl
 Danya - Minder.nl  Annemieke Content Marketeer Minder.nl
 Danya
Commercieel medewerker binnendienst
088 - 11 00 811
Danya@minder.nl

 
Annemieke 
Content marketeer
088 - 11 00 811
Annemieke@minder.nl 

 Julius - Minder.nl  Davina partnermanager Minder.nl
 Julius
Commercieel medewerker
088 - 11 00 811
Julius@minder.nl

 Davina
Partnermanager
06 - 15 465 026
Davina@minder.nl

 Rick - Minder.nl
Marco accountmanager Minder.nl 
 Rick
Accountmanager
088 - 11 00 811
Rick@minder.nl
 

 Marco
Accountmanager
088 - 11 00 811
Marco@minder.nl

 Anita accountmanager Minder.nl
Sebastian - accountmanager Minder.nl 
 
Anita
Accountmanager
088 - 11 00 811
Anita@minder.nl  

Sebastian
Accountmanager
088 - 11 00 811  |  06 - 83 772 745
Sebastian@minder.nl

 Joost accountmanager Minder.nl
Samira - Minder.nl 
 Joost
Accountmanager
088 - 1100 811
Joost@minder.nl
Samira
Accountmanager
088 - 1100 893
Samira@minder.nl  
    Jan - Minder.nl
Rien accountmanager Minder.nl 
Jan
Accountmanager
06 - 42 584 805
Jan@minder.nl
 Rien
Accountmanager
06 - 81 838 727
Rien@minder.nl


Ben accountmanager Minder.nl

Joris 

 Ben 
Accountmanager
06 - 39 324 290
Ben@minder.nl

Joris
Lead developer  


Ons team in Nijmegen 

Naast onze collega's in Amsterdam werkt een deel van het team in Nijmegen aan Minder.nl.  

Freek - Minder.nl  Ido

Freek
Growth hacker
Parttime

Ido
Online marketeer
Parttime
Laurens Gideon parttime designer Minder.nl
Laurens
Online marketeer
Parttime

Gideon
Designer
Parttime