Het team van Minder.nl 

Ontmoet hier het team van Minder.nl

 

 Arno - Minder.nl  Rob - Minder.nl
 
Arno
Directeur | Eigenaar
06 - 40097236
088 - 11 00 811
Arno@minder.nl

 Rob
Directeur | Eigenaar
06 - 52400306
088 - 11 00 811
 Rob@minder.nl
Rick - Minder.nl  Marco - Minder.nl   
 Rick
Accountmanager
088 - 11 00 811
Rick@minder.nl
 

 Marco
Accountmanager
088 - 11 00 811
Marco@minder.nl

Danya - Minder.nl
Sebastian - accountmanager Minder.nl 
 
Danya
Commercieel medewerker binnendienst
088 - 11 00 811
danya@minder.nl

Sebastian
Accountmanager
088 - 11 00 811  |  06 - 83 772 745
sebastian@minder.nl

 Julius - Minder.nl  
Julius
Commercieel medewerker
088 - 11 00 811
Julius@minder.nl

Annemieke 
Content marketeer
088 - 11 00 811
Annemieke@minder.nl 

 Joris  


Joris
Lead developer 

 


Ons team in Nijmegen 

Naast onze collega's in Amsterdam werkt een deel van het team in Nijmegen aan Minder.nl.  

Freek - Minder.nl  Ido

Freek
Growth hacker
Parttime

Ido
Online marketeer
Parttime
Laurens Bob
Laurens
Online marketeer
Parttime

Bob
Designer
Parttime