Het team van Minder.nl 

Ontmoet hier het team van Minder.nl; een professioneel, gedreven en gezellige club. We hechten stuk voor stuk waarde aan een goede service en transparantie in ons (energie)advies zodat iedere klant met een goed gevoel en een lach een zakelijk energiecontract bij ons afsluit.  

 

 Arno - Minder.nl
Rob - Minder.nl
 
Arno
Directeur | Eigenaar
06 - 40097236
020 - 29 00 900
Arno@minder.nl

 Rob
Directeur | Eigenaar
06 - 52400306
020 - 29 00 900
 Rob@minder.nl
 

Sebastian Minder.nl
 

Annemieke -Content Marketeer Minder.nl
 Sebastian
Online marketeer
Sebastian.hansum@minder.nl

 
Annemieke 
Content marketeer
020 - 29 00 900
Annemieke@minder.nl 

 


Rick - Minder.nl



Davina Minder.nl

 Rick
Accountmanager
020 - 29 00 900
Rick@minder.nl

 Davina
Partnermanager
06 - 23 512 456 | 020 - 29 00 900
Davina@minder.nl

 Anita Minder.nl
Saskia Minder.nl

Anita
Accountmanager
020 - 29 00 900
Anita@minder.nl  

 Saskia
Accountmanager
020 - 29 00 900
Saskia@minder.nl

 
Joost - Inkoopspecialist Energie

Sebastian Minder.nl 
 Joost
Accountmanager
020 - 29 00 900
Joost@minder.nl

Sebastian
Accountmanager
020 - 29 00 900 |  06 - 83 772 745
Sebastian@minder.nl



Thijmen - Minder.nl

 

Carmen - Minder.nl

Thijmen
Accountmanager
020 - 29 00 900 
Thijmen@minder.nl
Carmen
Accountmanager
020 - 29 00 900 
Carmen@minder.nl


Daan - online marketeer Minder.nl


Brigitte Minder.nl

Daan 
Online Marketeer
020 - 29 00 900
Daan@minder.nl

Brigitte
Commercieel medewerker
020 - 29 00 900
Brigitte@minder.nl

 
Naoual Minder.nl

Isabel - Minder.nl

Naoual
Commercieel medewerker
020 - 2900 900
Naoual@minder.nl

Isabel 
Commercieel medewerker
020 - 29 00 900
Isabel@minder.nl 

 


Maarten - Minder.nl


Krijn
Business Analist 

Maarten
Data Analist


Joris


Gideon parttime designer Minder.nl
Joris
Lead developer 

Gideon
Designer
Parttime